Lázně Mšené-lázně Mšené - Kyselka :::

Lázně Mšené - Kyselka / Mšené-lázně

V malebném údolí Mšenského potoka, pouhých 45 km od Prahy, již od roku 1796 jsou místní rodinné lázně Mšené navštěvovány klienty, vyhledávajícími vedle léčby pohybového aparátu především pohodu, odpočinek a klid.

Kompletní služby pro vaše zdraví. V Lázních Mšené si odpočinou a zdraví utuží nejen klienti zdravotních pojišťoven, ale na své si přijdou i nároční klienti.

Hosté Lázní Mšené ubytování Kyselka se mohou těšit na nově opravený Balneo provoz, wellness i další doplňkové služby moderní doby, v příjemném prostředí lázní, s bohatou a stále rozšiřovanou nabídkou léčebných, preventivních a wellness procedur.

Lázně Mšenné - Kyselka ubytování
Kyselka, r. 1907 - Nově zrekonstruovaná secesní budova Villa Kyselka - otevřena v květnu 2010 nabízí všem klientům ubytování kategorie A ve 40 pokojích, celkem 68 lůžek.

Ubytování v lázních Mšené - Kyselka pokoje
1. podlaží: 7 x dvoulůžkový pokoj SWC, 1x jednolůžkový pokj SWC.
1. poschodí: 7 x dvoulůžkový pokoj SWC, 4 x jednolůžkový pokoj SWC a 1 x invalidní pokoj.
2. poschodí: 10 x dvoulůžkový pokoj SWC, 1 x jednolůžkový pokoj SWC a 1 x invalidní pokoj.
3. poschodí: 4 x dvoulůžkový pokoj SWC, 3 x jednolůžkový pokoj SWC a 1 x invalidní pokoj.

V lázeňských domech Kyselka, Praděd, Říp s centrálním Balneo-provozem, Vítkov, Blaník a Slovanka, které jsou od sebe vzdáleny 50 až 200 metrů - jsou hostům k dispozici pokoje s plným příslušenstvím (sprcha, WC), k vybavení patří i přímé telefonní spojení na stálou službu zdravotních sester a možnost zapůjčení TV. U lázeňského domu Kyselka se nachází hlídané parkoviště.

Lázeňský dům Kyselka stravování:
Lázně Mšené nabízejí svým hostům stravování v nádherné secesní budově Dvorana, jejímž autorem je architekt Jan Letzel. V budově je umístěna jídelna s moderně vybavenou kuchyní, Letzelův restaurant, pivnice a také salonek, který slouží především pro soukromé či firemní večírky. Dvorana je umístěna v centru lázní, jen několik metrů od ubytovacího zařízení Říp.

Restaurace v budově Dvorana v Lázních Mšené je známa výbornou českou kuchyní, nabídkou moučníků, nápojů i dietních programů. Pivnice nabízí příjemné venkovní posezení s možností grilování. Na Vaše přání lze zařídit občerstvení a oslavu na různé typy příležitostí: oslava narozenin, svatba, rauty při školeních a dalších firemních akcích, soukromý večírek a jiné společenské akce.

Pobyt v lázních pavilon Kyselka Lázně Mšené:
Lázně Mšené se nacházejí pouhých 45 km od Prahy. Při jízdě autem můžete využít 2 sjezdy z dálnice: - sjezd 29 u Roudnice nad Labem a - sjezd 35 na Budyni nad Ohří u obce Doksany.

Léčení pohybového aparátu v Lázních Mšené vychází z více jak 200 leté tradice, která byla založena na aplikaci slatiny. Terapeutické spektrum tvoří celá škála balneologických a rehabilitačních procedur a metod. Hlavní důraz je kladen na použití přírodního léčebného zdroje - slatiny a na pohybovou terapii.

Využijte nabídku lázeňských služeb v Lázních Mšené a přijeďte na léčebný pobyt i se svým blízkým.

Lázně Mšené-lázně Mšené - Kyselka - K hotelu přísluší parkovištěLázně Mšené-lázně Mšené - Kyselka - disponuje restauracíLázně Mšené-lázně Mšené - Kyselka -  kadeřnictví - holičství Lázně Mšené-lázně Mšené - Kyselka -  je k dispozici připojení na internetLázně Mšené-lázně Mšené - Kyselka -  je k dispozici letní terasaLázně Mšené-lázně Mšené - Kyselka - disponuje kavárnouLázně Mšené-lázně Mšené - Kyselka - Televize umožňuje příjem satelitních programůLázně Mšené-lázně Mšené - Kyselka - Pokoje jsou vybaveny televizoremLázně Mšené-lázně Mšené - Kyselka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouLázně Mšené-lázně Mšené - Kyselka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Lázně Mšené - Kyselka, Lázeňská 62
Mšené-lázně 41119 Česká Republika
Hotel-Msene-Lazne-Kyselka@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Lázně Mšené - Kyselka ubytování Mšené-lázně Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: